Treniruotės


Samurajaus kelias

Sporto klubas "Dainralfas" treneriai savo kovotojams siekia įskiepyti samurajaus dvasią vadovaudamiesi bushido principais.

Bushido – tai samurajų kodeksas atsiradęs Japonijoje prieš daugelį metų. Daugiausia pagrįstas Zen mokymu, bushido buvo sukurtas tam, kad padėtų samurajams suprasti ir įvaldyti savo prigimtį, mintis ir aplinką per savo patirtį. Taip pat susiformuoti tikslus ir jų siekti.

 

Bushido sudaro septyni pagrindiniai principai:

 1. Siegi – teisingas sprendimas ir dorumas
 2. Yuki – drąsa ir didvyriškumas
 3. Jin – užuojauta ir geranoriškumas visiems
 4. Reigi – mandagumas ir teisingi veiksmai
 5. Makoto – teisingumas ir absoliutus nuoširdumas
 6. Meiyo – garbė ir šlovė
 7. Chugi – atsidavimas ir lojalumas

 

Kovos dvasia ir drąsa, be abejo, buvo pagrindinei bushido aspektai. Bet samurajaus bushido esmė buvo save išreikšti sunkumuose ir kovoje. Kiekvienas samurajus vadovaudavosi priimtomis mandagumo ir etiketo normomis, kad būtų dar labiau gerbiamas.

Bushido padėdavo samurajams harmonizuoti kūną ir protą tam, kad pasiektų ramybę. Idėjos ir bushido kodeksas kuriais kažkada vadovavosi samurajai, dabar yra kovos menų filosofijos pagrindas ir turbūt didžiausia dovana kurią Japonija padovanojo pasauliui.

 

Sporto klubas "Dainralfas" taip pat kviečia lankyti ir kitų kovos menų treniruotes:

 • Boksas;
 • Kikboksas;
 • MMA;
 • K-1.
Boksas 1

 

Boksas

Nuo senų senovės – pamėgta vyrų sporto šaka, kuri visus traukia išmėginti jėgas kumščiais. Mūsų sporto klube, tai vienas populiariausių užsiėmimų, kurį sportuoja ne tik vyrai, tačiau ir merginos.

 

Boksas 1
Boksas 2

 

Kikboksas (Muay Thai)

Tai ne vien tik sporto šaka. Tai – gyvenimo būdas. Sportininkai, besitreniruojantys Muay Thai, sustiprėja ne tik fiziškai, bet ir morališkai, emociškai. Ši sporto šaka naudinga ir kasdieniame gyvenime, ji lavina sugebėjimą greitai priimti sprendimus bei orientuotis svetimoje aplinkoje.

 

Muay Thai 1
Muay Thai 2

 

MMA

Mišrusis kovos menas (arba MMA) - visų kovos stilių įvairovė, kuri pateisina kovotojų lūkesčius ir tampa veiksminga tada, kai kovojama įvairiausio lygio varžybose. Du kovotojai kovos metu, naudodami įvairius leistinų kovos menų metodus, bando pasiekti dominavimą vienas kito atžvilgiu.

 

MMA 1
MMA 2

 

K-1

Tai kovinė savigyna sudaryta iš efektyviausių bokso, kick-bokso ir muay thai technikos elementų.

 

K-1 1
K-1 2

 

 

"Kiekvienas atėjęs ras ką veikti mūsų klube, iki susitikimo treniruotėje!" - Sporto klubas "Dainralfas"