Pirtys + Jacuzzi


Sauna

Sporto klube „Dainralfas“ esančioje saunoje sausas oras (drėgmė 20%) įkaista iki 90°C ir daugiau. Kvėpuoti esant tokiai temperatūrai gana sunku, todėl būti joje rekomenduojama apie 10-15 min. arba tol, kol bus malonu, priklausomai nuo amžiaus ir sveikatos būklės.

Saunoje galima sėdėti arba gulėti ant gultų, pasitiesus savo rankšluostį ir mėgautis šiluma. Šis malonumas padės atsikratyti nuovargio, blogos nuotaikos, rūpesčių, pagražins odą.

Sauna

Infraraudonųjų spindulių pirtis

Infraraudonųjų spindulių pirtis

Tai natūralūs, visiškai saugūs spinduliai. Prasiskverbdami į odą infraraudonieji spinduliai sušildo raumenis, kaulus, sąnarius ir kitus audinius iš vidaus. Ši pirtis   nėra per daug karšta – apie 40-60 °C, o esant tokiai temperatūrai infraraudonųjų spindulių pirtyje žmogus prakaituoja 2-3 kartus labiau nei įprastoje  saunoje 90-100 °C temperatūroje. 

Infraraudonųjų spindulių pirtyje suaktyvėja kraujo apytaka, išsiplečia ir smulkios kraujagyslės, ir odos poros. Oda tampa švelni ir tampri, elastinga, mirusios   ląstelės pašalinamos. Infraraudonieji spinduliai padeda išgydyti pleiskanas, spuogus ir kitus odos bėrimus. Pagražėja veido spalva, išsilygina raukšlės, oda  atjaunėja. Celiulito sankaupos mažėja, todėl infraraudonųjų spindulių pirtis gali būti naudojama kaip papildoma anticeliulitinės programos priemonė.  Infraraudonųjų spindulių pirtis padeda pasiekti geresnių rezultatų ir aktyviai užsiimantiems sportu, kadangi mažina organizme susikaupusią pieno rūgštį,  kitaip dar vadinamą nuovargio produktu. Suaktyvėjus kraujo apytakai, skatinamas metabolizmo procesas organizme, todėl aktyviai sportuojant ir  naudojantis infraraudonųjų spindulių pirtimi, raumenų masė didėja sparčiau.

Sūkurinė vonia (Jacuzzi)

Sporto klube „Dainralfas“ sūkurinėje vonioje, yra įrengta daugiataškė hidromasažinė sistema su oro ir vandens purkštukais joje. Maudymasis joje gerina medžiagų apykaitą ir bendrą savijautą, mažina celiulitą.

32-34° C temperatūros vanduo sustiprina tonizuojantį hidromasažo poveikį visam kūnui. Vonia negili, joje saugiai gali jaustis mamos su mažais vaikais, o mažyliams patinka šiltas vanduo ir purslai.

Sūkurinė vonia
 
Galima užsisakyti ir asmeninėms progoms, pasisedėjimams.